Dôležité bolo zúčastniť sa

6 júla, 2011 No Comments »

5. ročník Kiwanis CupuNaši priatelia z košického Kiwanis klubu si na nás opäť spomenuli a pozvali nás do Malej Idy, časť Panský les. Jednak aby sme si prišli zahrať tenis a jednak, aby sme sa zúčastnili aj na spoločenskej časti 5. ročníka Kiwanis Cupu. Keďže v sobotu 14. mája bolo počasie od rána celkom slušné, tenisová hala v Malej Ide zostala nevyužitá, pretože tenisti sa rozhodli hrať na antukových dvorcoch vonku.

Náš klub postavil jedno miešané družstvo – naše farby reprezentovali manželia Paťa a Tono Červení. Naša osvedčená tenistka z minulých rokov Katka Sedliaková nemala partnera do štvorhry, ale zato prišla aj s manželom Igorom podporiť ostatných. Manželia Červení sa snažili ako vedeli, ale súperi boli nad ich sily. Nevadí, dôležité bolo zúčastniť sa a stráviť sobotu v príjemnej atmosfére. Hostitelia pre to vytvorili všetky podmienky, ponúkli do sýtosti grilované mäsko, guľáš, niečo sladké i niečo tekuté. Pripili sme si nielen na víťazov, ale aj na zdravie troch jubilantov – šesťdesiatnikov. K výbornej nálade prispela skupina Ščamba.

Fotogaléria z 5. ročníka Kiwanis Cupu

foto: Katarína Čižmáriková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.