Je tu ples dobrých ľudí

6 februára, 2013 No Comments »
Je tu ples dobrých ľudí

Scan0023V piatok 8. februára 2013 sa v hoteli DoubleTree by Hilton v Košiciach uskutoční ďalší ples košických spoločenských klubov a všetkých ľudí dobrej vôle PRO DOBRO. Moderovať ho bude Radka Mazáková, známa aj z TV Naša. V programe vystúpi Tanečný klub Elegance, Cassa Dance Košice, melódie salónnych pódií spred sto rokov zahrá Cassovia Melody Combo, v sprievode skupiny Vabank zaspieva Nataša Džunková. Plesajúci si môžu zvoliť aj iný žáner – zaspievať si s ľudovou hudbou Borievka.

Tohtoročnou novinkou je žiarivé prekvapenie večera. Rotary club Košice Country pripravil módnu prehliadku prototypov luxusných šiat z dielne módnej návrhárky Jitky Klett, s dych vyrážajúcim zdobením drahými kameňmi a drahými kovmi z dielne Filip Diamonds. Samozrejme, o polnoci bude bohatá tombola.

Gestori plesu PRO DOBRO 2013 sa v tomto roku rozhodli venovať výťažok z podujatia dvom subjektom. Neziskovej organizácii DORKA – centrum pre obnovu rodiny a neziskovej organizácii CASSIA DANCE, ktorá vznikla pre rozvoj kultúrnych a duchovných hodnôt detí a mládeže v oblasti tanca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.