Obdarovali sme malých pacientov

3 decembra, 2016 No Comments »
Obdarovali sme malých pacientov

Tradične, pred Mikulášom, sme opätovne navštívili Detskú fakultnú nemocnicu v Koišicach. Prišli sme s plným náručím – s knihami, omaľovánkami, spoločenskými hrami i sladkosťami pre malých pacientov, ktorí pre zlý zdravotný stav musia určitý čas na nemocničnom lôžku. Darčeky odovzdala prezidentka klubu Ing. Adela Sinayová vedeniu DFN – riaditeľke MUDr. Ingrid Urbančíkovej, PhD., MBA za účasti členov vedenia DFN – Ing. Daniely Fürstenzellerovej, MBA a MUDr. Igora Jenča. Pani riaditeľka venovala nášmu klubu novú publikáciu k 60. výročiu detskej nemocnice v Košiciach.

Na záver sme si spoločne pozreli malú výstavu prác detí, navštevujúcich Základnú umeleckú školu Bernolákova, konkrétnejšie výtvarný odbor, kde ich vedie aj PaedDr. Adriana Andrejková – Szekereššová, naša členka. Pestré farebné obrazy malých výtvarníkov spestrili a spríjemnili časť chodieb detskej nemocnice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.