Ples PRO DOBRO

11 februára, 2011 No Comments »

Pozvánka na PRO DOBRO 2011Ples spoločenských klubov v Košiciach a všetkých ľudí dobrej vôle PRO DOBRO má už v názve, aké je ich hlavné poslanie – robiť iným ľuďom dobre, pomáhať im, dávať im. V piatok 11. februára 2011 bude jeho už piaty ročník. V košickom hoteli Doubletree by Hilton prežijú plesový večer členovia I. Lions Clubu Košice, Kiwanis International klubu, Rotary Clubu Košice, Soroptimist International Clubu Košice, Patriot kubu východniarov, Rotary klubu country Košice, Rotary klubu Košice classic a Leo klubu. Aby im bolo veselšie, prizvali si aj svojich priateľov, ktorí majú tiež dobré srdce.

Moderovať bude Heňa Kecerová a hlavným hosťom programu má byť skupina Vidiek s Jankom Kuricom.

Výťažok z tomboly darujú v prospech všeobecne talentovaných detí v ZŠ na Krosnianskej 4 v Košiciach na vybavenie interaktívnej učebne, ktorá je patronátnou školou nás, „soriek“. Ak by boli plesajúci hostia veľmi štedrí pri nákupe tombolových lístkov a vyzbieralo by sa viac eur, pomohli by sme aj MŠ na Kalinovskej ulici, ktorá mimoriadne nadané deti vyhľadáva a pripravuje práve pre našu školu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.