Pro dobro 2014

7 apríla, 2014 No Comments »
Pro dobro 2014
Košické spoločenské kluby začali novú tradíciu – z plesu PRO DOBRO sa stal galavečer so spoločnou večerou, kultúrnym programom a zaujímavým hosťom. A tak sme sa my, sorky, v piatok 21. marca večer zišli v Historickej radnici na Hlavnej ulici v Košiciach spolu s priateľmi z 1. Lions klubu, Kiwanis clubu, Rotary Clubu Košic e i Rotary Clubu Košice-Country vďaka hostiteľom, ktorými tentoraz boli členovia Patriot Klubu východniarov. Sponzorom večera bola spoločnosť Manpower Slovensko.
Hlavným hosťom večera bol Miro Smolák, galerista a zakladateľ Nadačného fondu Trebbia z Prahy, rodák zo Stariny neďaleko Sniny. Prítomní boli Zdenko Trebuľa, preds eda KSK, i primátor Košíc Richard Raši so svojimi námestníkmi Renátou Lenártovou a Jánom Jakubovom.
Aby nezostal nič dlžný svojej povesti, zorganizoval dražbu troch výtvarných diel, do ktorej sa zapojili účastníci večera, známi charitatívnou činnosťou. Vydražená suma vyše  4 800 eur pôjde samozrejme na pomoc tým, ktorí ju potrebujú.
V kultúrnom programe vystúpili a o dobrú atmosféru sa postarali Musica Iuvenalis pod dirigentskou taktovkou Igora Dohoviča, Katka Koščová a Andy Belej.
Foto: Miro Vacula

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.