Rozlúčka s riaditeľom patronátnej školy

1 júla, 2014 No Comments »
Rozlúčka s riaditeľom patronátnej školy

Posledné zvonenie školského zvonca na ZŠ Krosnianska 4 na konci júna bolo dvojnásobne zaujímavé. Jednak žiakom oznámil, že sa začínajú prázdniny, na druhej strane bolo oficiálne riaditeľsky posledným pre Štefana Dzurovčáka z tejto našej patronátnej školy. Lúčil sa s pedagogickou kariérou, rozhodol sa, že je čas skončiť a venovať sa nie všetkým deťom, ale len vlastným štyrom vnúčatám.

Na rozlúčkový obed pozval aj zástupkyne nášho klubu. Prezidentka Maša Sisi Olšavská mu poďakovala za aktívnu spoluprácu, zapriala veľa zdravia a čas na záľuby. Pridala sa aj Katka Čižmáriková, ktorá je ako poslankyňa mestského zastupiteľstva členkou Rady školy už tretie volebné obdobie. Aby Pišta Dzurovčák trávil dôchodcovský čas zmysluplne, odovzdala mu dar nášho klubu glóbus, na ktorom si ako učiteľ geografie môže hľadať miesta, kam by sa ešte rád pozrel. Rafinovaný glóbus má aj iné využitie, môže poslúžiť aj ako malý bar. A hneď sme ho naplnili fľašou ostrého na zdravie.

Kytica na pokračujúcu spoluprácu SI klubu a školy milo prekvapila novú riaditeľku Danku Daneshjoovú.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.