Takto sme plesali

15 februára, 2011 No Comments »

Štefan Dzurovčák a Katarína Čižmáriková so sybolickým šekomV piatok 11. februára 2011 sa uskutočnil ples košických spoločenských klubov PRO DOBRO v hoteli Doubletree by Hilton. Zorganizovala agentúra Progress promotion, či vlastne Braňo Koniar (z I. Lions clubu) so svojimi spolupracovníkmi. Ples moderovala Henrieta Kecerová, hviezdou večera bol Janko Kuric so svojou skupinou Vidiek, ktorý dostal seba i plesajúcich do varu, až tancovala a spievala celá sála. Kto mal chuť na skutočný folklór , mohol si zaspievať s hudbou FS Borievka.

Pre náš klub mal tohtoročný ples zvláštnu príchuť, lebo výťažok z tomboly bol venovaný nášmu projektu – pomoci a starostlivosti o ZŠ Krosnianska 4 v Košiciach, ktorá pracuje so všeobecne intelektovo nadanými deťmi. Rozhodli sme sa pomôcť aj s ňou prepojenej Materskej škole na Kalinovskej ulici v Košiciach, jedinej svojho druhu na Slovensku, ktorá zachytáva a pracuje s nadanými deťmi. Samozrejme, ak bude výťažok slušný. BOL!!! Členovia klubov a ich priatelia otvorili svoje srdcia i peňaženky a v tombole a počas plesu sa vyzbieralo 3 010 eur!

My, sorky, aj pozvaný riaditeľ našej patronátnej školy PaedDr. Štefan Dzurovčák sme sa vznášali od radosti. Priatelia, ďakujeme! Popri mikroportoch a kamere pre interaktívnu učebňu v rámci projektu „Škola bez kriedy“ budeme vedieť pomôcť aj pri ďalších adresných požiadavkach.

Mrzí nás len jedno, všetky sme chceli vyhrať diamantový prívesok, ktorý do tomboly venovala za náš klub Paťa Červená. Spravodlivo sme ho nevyhrali ani jedna, Šťastena sa na nás neusmiala. Snáď nabudúce.

Z plesu sme odchádzali „už dnes“, bolo dooooobre po polnoci, či skôr nadránom. Dovidenia o rok!

K. Čižmáriková

Fotogaléria z plesu

foto: Tomáš Čižmárik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.