Tlieskali sme „Čekymu“

4 februára, 2013 No Comments »
Tlieskali sme „Čekymu“

Naši priatelia z 1. Lions klubu Košice 17. novembra už tradične usporiadali ďalší benefičný koncert „Jesenná harmónia“ v prospech ľudí s chorobami zraku. Tento rok to bol už jubilejný desiaty koncert a bol o to slávnostnejší, že 1. Lions klub Košice si pripomínal 15. výročie svojho vzniku.

ceky

Hlavným hosťom podujatia, ktorého výťažok organizátori tentoraz venovali Združeni Maják, Únii nevidiach Slovenska a spisovateľovi Šefanovi Šimkovi, bol Marián Čekovský. V Dome umenia si zahral s orchestrom košickej Štátnej filharmónie a niekoľkými skvelými skladbami sa  k nemu pridal jeho priateľ, člen bývalej funkovej skupiny Made 2 Mate, Ivan Vereš. Po koncerte sme boli pozvané na raut do TeleDomu na Timonovej ulici v Košiciach. Ako to už býva pri takýchto príležitostiach, bolo dosť priestoru aj na debatu každého s každým. Nášmu „soráckemu“ stolu sa podarilo na chvíľu uloviť Mariána Čekovského s Ivanom Verešom a tak sme im mohli vyjadriť obdiv k hudobnej genialite.

Foto: Katka Sedliaková

čeky bea a ja copyčeky a vereš copy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.