Úspech Pivovaru Golem

20 júla, 2014 No Comments »
Úspech Pivovaru Golem

Potešilo nás úspech našej členky Beátky Murkovej a jej Pivovaru Golem. Beátka je podpredsedníčkou Asociácie malých nezávislých pivovarov, ktorá vznikla v roku 2009. Asociácia prišla v roku 2012 prišla s myšlienkou každoročne organizovať pivovarnícku akadémiu s cieľom každoročne ocenovať ľudí, pivovary a produkty, ktoré sa tam vyrábaju, i tých, ktorí sa o pivnú kultúru a pivnú gastronómiu starajú. Ako aj pivotéky, reštauračné pivovary, …. Pivovar Golem v Košiciach získal titul Pivne tematická reštaurácia v jednej z trinástich kategórii za rok 2013.

137_IMG

Výročné ceny Slovenskej pivovarníckej akadémie sa medzi slovenskými nezávislými pivovarmi odovzdávali už po tretí raz na stretnutí sládkov, zástupcov malých pivovarov, pivovarských reštaurácií a pubov, ktoré sa konalo v júni v minipivovare Richtár Jakub. Porota zložená z členov Asociácie malých nezávislých pivovarov Slovenska (AMNPS), členov sekcie homebrewingu a z členov Akadémie ocenených v predchádzajúcich anketách, vyberala víťazov spomedzi štyroch kandidátov v každej kategórii.

viac na www.pivobrana.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.