V znamení výročí

23 novembra, 2012 No Comments »

Novembrové zasadnutie nášho klubu sa niesol v znamení výročí. Najskôr sme  popracovali, zhodnotili, čo sa udialo od posledného stretnutia a čo nás čaká. A nás čaká veľká vec – na budúci rok oslávime 10. výročie založenia klubu! Bože, ako to rýchlo ubehlo! Na klube sme navrhovali spôsob, ako si toto výročie dôstojne pripomenúť a rozhodli sme sa osláviť ho pracovne a spoločensky.  Pozveme k nám do Košíc predstaviteľky európskej centrály i sestry z ostatných krajín a, samozrejme, z českých a slovenských Soroptimist klubov v dňoch 10.-13. októbra 2013. Možností programu je milión, východné  Slovensko je bohaté na prírodné krásy i zaujímavých ľudí, o meste Košice nehovoriac. Navyše naše mesto bude v roku 2013 Európskym hlavným mestom kultúry a tak sa máme čím chváliť.

Druhá polovica novembrového klubu sa niesla v znamení životného výročia našej Ildikó Maňkovej, pragmatickej vysokoškolskej profesorky-strojárky s veľkým zmyslom pre humor a priateľstvo (a rok aj pre rolu babičky vnuka) a prezidentky nášho klubu v rokoch 2005-2007. Zablahoželali sme jej, obdarovali ju a zaspievali „Živió a sto ľat!“

Text a foto: kč

Invalid Displayed Gallery

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.