Vymenili sme prezidentku

5 októbra, 2011 No Comments »

Novomenovaná a odchádzajúca prezidentka pri tradičnom ceremoniáli zapaľovnia sviečok., foto: Tomáš ČižmárikDva roky rýchlo ubehli a my sme zorganizovali ďalší charter. V pondelok 3. októbra 2011 na mieste našich tradičných stretnutí – v hoteli Yasmin – sa zišli členky nášho Soroptimist Clubu, ktoré privítali nie každodenných hostí.

Svedkami výmeny prezidentky (Katku Čižmárikovú nahradila Beáta Murková), boli: prezident SR v rokoch 1999 – 2004 Rudolf Schuster, generálna konzulka Maďarska v SR Czimalosné Molnár Éva, honorárny konzul Mongolska Peter Slávik, primátor mesta Košice Richard Raši i jeho námestníčka Renáta Lenártová. Potešili nás priatelia z ďalších košických spoločenských klubov, ktorí prijali pozvanie na našu veľkú slávnosť. Bilanciu uplynulých dvoch rokov i plány do budúcnosti spestril spevom Dušan Zis, tronásobný účastník našich letných táborov pre talentované deti. Do ceremoniálu zapaľovania sviečok sa zapojili okrem oboch striedajúcich sa prezidentiek aj košický primátor a riaditeľ našej patronátnej školy na Krosnianskej 4, Štefan Dzurovčák. Po oficiálnej časti pre nás pripravilo vedenie hotela veľa chutných maškŕt.

Fotogaléria z výmeny prezidentky

foto: Tomáš Čižmárik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.